grillima korraldajad uus 1130x300

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Korraldajad

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee korraldajateks on Eesti Grilliliit ja Eesti Messid. Korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti Grillimessi - Grillima! korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillimess.ee

Enn Tobreluts

Enn Tobreluts - korraldaja ja kõneisik

516 5581, enn@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome ja avalikud esinemised


Auris Ratsep

Auris Rätsep - korraldaja ja kõneisik

504 3000, liit@grilliliit.ee
Valdkond: sisuloome ja üldkorraldus


Sven Rosenstok

Sven Rosenstok

510 0012, sven@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Hannes Loopere

Hannes Loopere

501 9432, hannes@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen

551 5976, erkki@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee, veeb@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Kutt Niinepuu

Kutt Niinepuu

502 4633, kutt@eestimessid.ee 
Valdkond: web ja disain


Kaidi Klein

Kaidi Klein

5625 6661, kaidi@eestimessid.ee 
Valdkond: kommunikatsioon ja PR


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Eesti Grilliliit MTÜ

Registrikood: 80271766

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 

Eesti Grillimessi - Grillima! konsultandid: 


toomits

Priit Toomits
priit@grilliliit.ee 

Erlis Schonberg

Erlis Schönberg
erlis@grilliliit.ee