grillimess ajutine header 1130x300

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Messipakkumised

Siit lehelt leiab grillihuviline soodsaid ja põnevaid pakkumisi Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee eksponentidelt.

Alexela grilligaas -5%

Kõigis Alexela tanklates üle Eesti kehtib balloonigaasile allahindlus -5%, kui esitada Alexela Sooduskaart.
Alexela Sooduskaardi saab tasuta kätte tanklapoodides kohapeal või tellida internetist www.alexelaoil.ee.

Toomas Kaukver - tasuta

BBQ-ahjude ehitaja, Grilliliidu liige Toomas Kaukver annab Grilliliidu liikmetele tasuta hüva nõu grillide ja ahjude soetamieks ja tellimiseks, aga ka häid nippe küpsetamiseks, liha süstimiseks jne. Helistage Tomile 56605472.

Grillimaailm alates -5%

Tallinnas, Haabersti Rimi keskuses asuv Weberi grillide ja grillimistarvikute Premium Dealeri staatusega ametlik maaletooja Grillimaailm OÜ annab Grilliliidu liikmetele tavahinnaga Weberi toodetele 5% allahindlust. Suuremate ostude ja projektimüügi puhul teeme lisaallahindlust. Samuti anname tasuta nõu, millist grilli valida ja milliseid lisavõimalusi Weberi grillidega grillimisel on. Täpsem info www.grillimaailm.ee või telefonil 58 444 644.

Enn Tobreluts - tasuta

Grillikoolitaja ja BBQ-cateringide korraldaja, Grilliliidu liige Enn Tobreluts annab Grilliliidu liikmetele tasuta hüva nõu kõiges, mis grillimise- ja küpsetamisega seotud on. Saatke Ennule e-mail enn@grillfest.ee või helistage 5165581.

Homeyard -10%

Eesti Grilliliidu liikmetele kehtib Homeyardis kõigile tavahinnaga toodetele -10% allahindlust. Täpsem info Tauno Maasikult telefonil 5017303 või e-posti aadressil info@homeyard.ee

Kodulehele