grillimess ajutine header 1130x300

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Grilliraamatud

Lorem ipsum

(See tekst asub Content > Categories > Grilliraamatud kategooriakirjelduses).

Lihaveis

Aastal 2010 Eesti Põllumajandus Kaubanduskoja poolt kirjastatud raamat veiseliha sõpradele "Lihaveis" (Enn Tobreluts: kõik tekstid, st teooria). Tegemist on raamatuga propageerimaks Eesti Lihaveise häid omadusi ja õpetada eestlastele veiseliha küpsetama. Retseptid Indrek Kivisalu poolt. Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Grillimine ja BBQ

Aastal 2008 ajakirja KÖÖK poolt kirjastatud raamat „Grillimine ja BBQ" (Enn Tobreluts: tekstid ja retseptid). Tegu on hea väikese formaadiga ja ülimalt ülevaatliku ning parima BBQ raamatuga uuendatud kujul! Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Väliköögid ja kaminad

Aastal 2007 kirjastuse "Varrak" tõlkeraamat „Väliköögid ja kaminad" (Enn Tobreluts: grilli ja BBQ alaste tekstide konsultant-retsensent). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Liharaamat leedu keeles 1. osa

Aastal 2006 Ajakirjade Kirjastuse poolt Leedus kirjastatud leedukeelne raamat „Liharaamat 1. osa" (Enn Tobreluts: tekstid, st teooria). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Suur perenaise käsiraamat

Aastal 2007 TEA Kirjastuse poolt kirjastatud raamat „Suur Perenaise Käsiraamat" (Enn Tobreluts: kõik liha ja grilli/BBQ alased tekstid ja materjalid). Tegu on kindlasti parima perenaise käsiraamatuga läbi aegade. Kõik teemad raamatus on Eesti autorite loodud. Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Grillimine ja barbecue

Aastal 2005 sarjast „100-rooga" (Ajakirjade Kirjastus) ilmunud raamat BBQ fännidele: „Grillimine ja barbecue" (Enn Tobreluts: kõik tekstid, st teooria ja üldine sisupaigutus). Raamat sisaldab väga põhjalikku tekstimaterjali ja fotosid erinevatest grillimise ja BBQ protsessietappidest ning oivalisi retsepte Priit Toomitsa ja Tiit Treve poolt. Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Perenaise taskukäsiraamat

Aastal 2009 TEA Kirjastuse poolt kirjastatud raamat „Perenaise Taskukäsiraamat" (Enn Tobreluts: kõik liha ja grilli/BBQ alased tekstid ja materjalid). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks

Suur illustreeritud sõnaraamat

Aastal 2007 kirjastuse "Pegasus" tõlkeraamat „Suur illustreeritud sõnaraamat" (Enn Tobreluts: liha, grilli ja BBQ alaste tekstide konsultant-retsensent). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Liharaamat leedu keeles 2.osa

Aastal 2006 Ajakirjade Kirjastuse poolt Leedus kirjastatud leedukeelne raamat „Liharaamat 2. osa" (Enn Tobreluts: tekstid, st teooria). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Grill - parim köögis

Aastal 2007 ajakirja KÖÖK poolt kirjastatud raamat „Grill – parim köögis" (Enn Tobreluts: tekstid ja retseptid). Tegu on hea väikese formaadiga ja ülimalt ülevaatliku ning parima grilliraamatuga! Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Maailma Toiduainete Entsüklopeedia

Aastal 2006 TEA Kirjastuse poolt kirjastatud tõlkeraamat „Maailma Toiduainete Entsüklopeedia" (Enn Tobreluts: liha ja grillialaste tekstide konsultant-retsensent). Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.

Liharaamat

Aastal 2004 sarjast „100-rooga" (Ajakirjade Kirjastus) ilmunud raamat lihasõbrale: „Liharaamat" (Enn Tobreluts: kõik tekstid, st teooria, sealhulgas rümbaskeemid ja lihalõikamised fotode jaoks). Raamat sisaldab väga põhjalikku tekstimaterjali ja fotosid erinevatest lihadest jne. Retseptid Harri Ilvese poolt. Kliki kaanel suurema pildi nägemiseks.