Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Eksponendile

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimess www.grillimess.ee on reklaami-, müügiedenduse- ja kommunikatsiooniprojekt, mille eesmärgiks on tutvustada eksponentide tooteid ja teenuseid üleriigilist ja ka rahvusvahelist kontakti tagavates meediumites ja kaks korda aastas suurel platsimessil Tallinnas (Eesti Toidumess - Sööma!) ja Pärnus (Hea Toidu Festival - Grillfest). Külastajale tasuta sissepääsuga ja atraktiivses asukohas toimuv sisukas platsimess on valdkonna ettevõtetele hea võimalus kohtuda suure hulga klientidega, saada neilt vahetut tagasisidet ja teha ka müügikäivet.

Eesti Grillilimessi - Grillima! veebimessile www.grillimess.ee on eksponendina oodatud osalema kõik grillivaldkonnas vähegi tegijad Eesti ettevõtjad: grilliaparaatide müüjad ja tootjad, toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuste pakkujad, grilliroogasid pakkuvad toidukohad, toidublogijad jt. 

Head põhjused veebimessil osalemiseks

  • Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee keskkonda on kogutud Eesti grillivaldkonna tooteinfo ja teadmised, siit saab kasulikku infot ja uudiseid iga külastaja tasuta! Eesti Grillimessi - Grillima! lipulause on: Kõik grillimisest!
  • Grillimessi veebimessist osavõtt on Eesti Grilliliidu liikmest eksponendile tasuta ja tavaeksponendile soodsa hinnaga ning seega äriliselt kasulik;
  • Grillimessi veebimessi eksponendid saavad osaleda soodus- ja eelistingimustel Tallinnas maikuus toimuval Eesti Toidumessil ja Pärnus juunikuus toimuval Grillfestil. Kokku külastab tasuta sissepääsuga kahte suursündmust kuni 150 000 toidu- ja grillihuvilist inimest. 
  • Asjaajamine messi korraldajatega on lihtne ja professionaalne. 

Mis on veebimess ja kuidas sellel osaleda

Veebimessil eksponeeritakse eksponendi tooteid ja teenuseid tutvustava teksti ja/või videona ning suunatud lingina eksponendi poolt loodud veebilehele ja/või sotsiaalmeedia keskkonda. Eksponendi toote ja/või teenuse info eksponeeritakse eesti keeles. Uusi eksponente ja värsket infot võtame vastu ja lisame veebimessile aastaringselt. 

Veebimessil osalemiseks on kaks võimalust: astuda Eesti Grilliliidu liikmeks ja saada seeläbi Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee eksponendiks või osaleda eksponendina Eesti Grilliliiduga liitumata. 

Hinnakiri

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee osalustasu 2018. aastal: 

Osalustasu sisaldab: veebimessi www.grillimess.ee ja Eesti Grilliliidu / Eesti Grillimessi Facebooki lehel eksponendi toote või teenuse eksponeerimist suunatud lingina eksponendi poolt loodud veebilehele või sotsiaalmeedia keskkonda. Lisaväärtusena toote või teenuse fotoga uudisväärtusliku teksti avaldamist.

Osalemiseks võtke meiega ühendust.

Grillima!

Auris RatsepAuris Rätsep
Eesti Grillimessi - Grillima! korraldaja
info@grilliliit.ee