Eesti Grillimess

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi toimumise aeg ja koht

Avatud 12 kuud ja 24 tundi ööpäevas: www.grillimess.ee, sissepääs tasuta

Korraldajad

Eesti Grillimessi - Grillima! veebimessi www.grillimess.ee korraldajateks on Eesti Grilliliit ja Eesti Messid. Korraldajad teevad kõik selleks, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Eesti Grillimessi - Grillima! korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@grillimess.ee

Enn Tobreluts

Enn Tobreluts - patroon ja kõneisik

enn@grilliliit.ee 


Auris Ratsep

Auris Rätsep - korraldaja ja kõneisik

504 3000, info@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome ja üldkorraldus


Sven Rosenstok

Sven Rosenstok

510 0012, sven@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Hannes Loopere

Hannes Loopere

501 9432, hannes@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Erkki Laidinen

Erkki Laidinen

551 5976, erkki@grilliliit.ee 
Valdkond: sisuloome


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Katrin_Halanurm_-_veebi.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Priit_Toomits_copy.jpg

Priit Toomits

priit@grilliliit.ee 
Valdkond: konsultant


erlis copy.JPG

Erlis Schönberg

erlis@grilliliit.ee 
Valdkond: konsultant


Eesti Grilliliit MTÜ

Registrikood: 80271766

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee