Eesti Grilliliidu tunnustus - kellele ja milleks?

Eestis on sadu söögikohti ja teenusepakkujaid, kes pakuvad ka suurepäraseid grilliroogasid. Konkurents toitlustamise valdkonnas on suur ja iga avalik positiivne tunnustus ja sellega kaasnev promo on söögikohale konkurentsieelis. Eesmärgiks on avalikult promoda heal tasemel grilliroogade pakkujaid üle kogu Eesti. Tunnustame toidukohti ja catering-teenuse pakkujaid.

Eesti Grilliliit tunnustab ainult liidu liikmeid. Liikmeksastumise infot saab siit.

Miks on tunnustamine söögikohale või catering-teenuse pakkujale kasulik?

Tunnustatud grillimenüü pakkuja saab õiguse kasutada oma turundustegevuses Eesti Grilliliidu poolt välja antavat tunnustust (vastavat graafilist kvaliteedimärki), fotosid, tekstimaterjali ja uksekleebist (kahepoolne). 

Tunnustatud grillimenüü pakkuja kantakse avalikku andmebaasi Eesti Grilliliidu kodulehel koos asukohareklaamiga Google Maps kaardil ja asukohavaatega Google View rakenduses (kui selline on olemas). 

Eesti Grilliliidu liikmekssaamisel ja peale tunnustuse tegemist avaldatakse info ja pildigalerii Eesti Grillimessi lehel www.grillimess.ee ja Grilliliidu/Grillimessi Facebooki lehel. 

Tunnnustatu saab trurundustegevuses vabaks kasutamiseks ka professionaalsed fotod, mille toodab tunnustamise külaskäigu ajal Eesti Grilliliidu fotograaf.

Palju tunnustamine maksab ja kuidas see toimub?

Tunnustamine on tasuta ja tunnustame ainult Eesti Grilliliidu liikmeid.

Tunnustamiseks saatke sooviavaldus kontaktandmetega Eesti Grilliliidu aadressile info@grilliliit.ee või liidu tunnustamise projektijuhtide Märt Jamnes mart@grilliliit.ee või Erkki Laidinen erkki@grilliliit.ee või liikmelisuse projektijuhi Koit Kuusk grillima@grilliliit.ee aadressile. Seejärel võetakse teiega ühendust ja lepitakse kokku külaskäigu aeg. Teid külastab neljaliikmeline Eesti Grilliliidu tunnustuskomisjon (lisaks ka fotograaf), kellele tutvustate oma teenuseid ja menüüd, mida soovite ka avalikult reklaamida. Komisjoni liikmed on koolitatud ja kogemustega Eesti Grilliliidu võistluste kohtunikud.

Serveerida tuleb vähemalt ühte grillirooga, aga võib ka näidiseid erinevatest roogadest: siis saate ka fotomaterjali ja kirjutisi mitmest erinevast roast ja see töötab teie äri eduks reklaamina efektiivsemalt. Komisjoni liikmed ei saabu eesmärgiga kõhtu täis süüa, vaid soovivad aru saada, mis tasemel grillirooga(sid) pakutakse. Külaskäik kestab kuni 2 tundi.

Tunnustamise kohta teeb komisjon otsuse ja Eesti Grilliliidu juhatus väljastab kirjaliku tunnistuse, mida saate eksponeerida raamituna seinal ja ka veebis turundusliku reklaamiargumendina.

Tunnustamise otsuse korral väljastatakse tunnistus (tunnustus) nädala jooksul alates külaskäigu päevast ja antakse üle ka fotomaterjal vabaks kasutamiseks. Tunnustus pikeneb igal kalendriaasta alguses Eesti Grilliliidu liikmemaksu tasumisel. Tunnustust uuendatakse vähemalt korra 5 (viie) aasta jooksul. Kui söögikoht lõpetab tegevuse, siis lõpeb ka tunnustus ja sellekohane info veebist kustutatakse.

Grillimiseni!

Märt Jamnes

Eesti Grilliliidu tunnustamise projektijuht
504 0158
mart@grilliliit.ee 

Erkki Laidinen

Eesti Grilliliidu tunnustamise projektijuht
551 5976
erkki@grilliliit.ee

Koit Kuusk
Eesti Grilliliidu liikmelisuse projektijuht
5804 4444
grillima@grilliliit.ee