uudised header 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Toidumess - Sööma! ja Eesti Automess - Sõidame! toimumise aeg ja koht

Laupäev ja pühapäev 9.-10. mai 2020, Tallinna Lauluväljak.
Avatud laupäeval kell 11-20 ja pühapäeval kell 11-18. Sissepääs tasuta. 

Esitleja

Messi esitleja

Suurtoetaja

Kolmas Eesti Toidumess - Sööma! on toimunud!

Suure pildigalerii vaatamiseks klikka pildil

3.–4. mail 2019 kell 11–20 toimus Tallinna Lauluväljakul kolmandat korda Eesti Toidumess – Sööma! Korraldajate eesmärk on koostöös Eesti Automessiga – Sõidame! luua traditsiooniline suurima külastajaarvuga kobarmess Sõidame! Sööma!, kuhu on külastajatena oodatud igaüks!

sooma_lead.png

Loe lähemalt »

Eesti Toidumess tänas Lauluväljakut koostöö eest!

Teades kui palju tuleb iga päev sellel kaunil väljakul töötajatel kilomeetreid läbida, anname omapoolse panuse jalavaeva kergendamiseks ja kingime Soome tõukerattatootja Kickbike ratta milliseid ka ise oma töös kasutame. Lauluväljaku juhataja Urmo Saareoja ja projektijuht Heli Kuuse võtsid kingituse vastu ja tegid ka proovisõitu. Rõõmsat tõukamist!

Lauluväljak_Kickbike_-_DSC03739_copy.JPG

Eesti Toiduliit kutsub degusteerima aasta parimaid toiduaineid

Toidumessi külastajatel on võimalus mõlemal messipäeval Toiduliidu platsil degusteerida parimaid toiduaineid ettevõtetelt: Saarioinen Eesti OÜ, Lahhentagge OÜ, Orkla Eesti AS, Leibur AS, Liviko AS, Salvest ASValio Eesti AS ja Mattias Cafe OÜ.

toiduliit_pold.jpg

Mihkel Mattisen esineb messi teisel päeval Toiduliidu laval kell 13.00!

mihkel.jpg

Eesti Toidumessil tutvustavad oma esinemiskavasid head artistid, keda saab ja tasub üritustele esinema kutsuda. Mihkel Mattisen on juba 20 aastat eesti muusikamaastikul tegutsenud nii tuntud popmuusikuna, klassikalise pianistina, laulukirjutajana ja muusikaprodutsendina. Mihkli pakutav muusikakava sobib hästi erinevatele firmaüritustele nii taustamuusikana, kui ka kontsertkavana. Mihkel esineb klaveril, millel mängib tuntud jazzi- ja popmeloodiaid, samuti esitab tuntud laule klaveri saatel.

Kohtumiseni Mihkliga Tallinna Lauluväljakul 4. mail kell 13.00!
Eesti Toidumessi ajakava: www.toidumess.ee/ajakava